Καθαρισμός παραλίας στις 18/05/2019

Καθαρισμός της παραλίας "Μπάτης" στο Παλαιό Φάληρο το Σάββατο 18/5/2019 σε συνεργασία με την οργάνωση iSea.

Η iSea είναι μια Περιβαλλοντική Οργάνωση, που ιδρύθηκε το 2016 στην Θεσσαλονίκη. Κύριος στόχος της είναι η προστασία των υδάτινων οικοσυστημάτων της Ελλάδας και της χλωρίδας και πανίδας που διαβιούν σε αυτά μέσα απο την έρευνα, την ευαισθητοποίηση και τη προώθηση πολιτικών προστασίας. Η λειτουργία της iSea, στηρίζεται και τα κύριο λόγο σε δωρεές από τους υποστηρικτές της οργάνωσης αλλά και τις ετήσιες συνδρομές των μελών μας.

Πληροφορίες από τη δράση μας εδώ.