Προσφορές εκδρομής στο Λαύριο

Για την εκδρομή στο Λαύριο υπήρξαν τρεις προσφορές, από: Κοτροζίνης Κ και Σια Ο.Ε., ΜΑΖΙ Travel and Events και Skyline Enterprises. Όλες οι προσφορές κάλυπταν τα κριτήρια που είχαν ζητηθεί. Η επιλογή, στην οποία συμμετείχαν μέλη του 15 μελούς, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και των Καθηγητών, έγινε με βάση την πιο συμφέρουσα προσφορά η οποία είναι από: Κοτροζίνης Κ και Σια Ο.Ε.

Για την πραγματοποίηση της εκδρομής οι γονείς των μαθητών θα πρέπει να υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση που δόθηκε στα παιδιά τους και να την επιστρέψουν στο σχολείο μαζί με τα χρήματα από Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024. Τα χρήματα θα τα δώσετε στην Υποδιευθύντρια του Σχολείου μας την κυρία Μπετζέλου Αικατερίνη.